Pri výbere detskej postieľky sa starostliví rodičia snažia poskytnúť

Pri výbere detskej postieľky sa starostliví rodičia snažia poskytnúť maximálny komfort pre novorodenca. Koniec koncov, táto útulná kolíska sa stane trvalým miestom na to, aby zostala dieťa po jemných rukách mamy. Práve tu budú hodiny hlbokého a sladkého spánku, Detské matrace prvé detské hry s príveskom. A tiež v detskej posteli budú prvé pokusy postaviť sa na nohách.

1

Ale vďaka dnešnej rôznorodosti možností rodičov je ťažké nájsť správnu voľbu medzi mnohými návrhmi.

Klasické lôžko

Klasické detské lôžka sú známe z nášho detstva – výrazne zvýšená podlaha nad podlahou, elastický matrac a vysoké drevené drevené dosky. Takýto plot chráni dieťa pred padaním, mení sa na sen. Kolieska majú kolesá namontované na nohách, ktoré zvyšujú pohodlie pri posúvaní lôžka doma, ale pomáhajú novorodenému dieťaťu trochu, takže by sa nemali spoliehať na ne. Keď dieťa vyrastie, spodok môže byť znížený, čím sa zachová výška ochrannej strany, ktorá je potrebná pre bezpečnosť detí. V budúcnosti matrace, keď sa dieťa učí kľudne spať, je predný plot úplne odstránený a otočiť detskú postieľku na útulnú mini pohovku. Klasické lôžko je nábytok, ktorý bol v priebehu rokov testovaný, pretože jeho zariadenie nemá nič prelomiť.

Kyvadlové lôžko

Tento funkčný model sa stal zdokonalenou verziou tradičnej detskej postieľky. Najprv zmeny ovplyvnili dno nábytku: teraz je ľahké kúpiť také detské postieľky, ktoré sú umiestnené na stacionárnych nohách a vybavené kyvadlovým systémom. Pohyb kolísky prebieha pozdĺž línie, ktorá je najčastejšie používaná pre novorodenca alebo priečny smer, vhodnejšia pre mamičku. Často sa pod spodkom postieľky nachádza zásuvka na uloženie detskej bielizne.

kolíska

Pôvodným variantom detskej postieľky pre dieťa je dotyková miniatúrna kolíska. Vyznačuje sa vysoko kvalitnými materiálmi, mäkkými textíliami a samozrejme aj veľkosťami: tento model je určený len novonarodeným deťom s hmotnosťou do 8 kg. Avšak, detská kolíska kompenzuje táto nevýhoda mnoho ďalších funkcií: okrem kinetózou, detská postieľka môže baviť prostredníctvom e-odnímateľný kolotoč s hračkami zvučným a príjemné melódie. Mäkký nočný život, päť úrovní výšky, schopnosť premeniť sa na pohodlný klzný stôl – to všetko robí kolísku multifunkčným zariadením Poschodové postele. Ak chcete naplniť život najmladšieho člena rodiny s radosťou a jasnými farbami, potom detská postieľka je presne to, čo potrebujete.

Treba tiež poznamenať, že každé lôžko môže byť premenené na obľúbené hniezdo útulné hniezdo a najdôležitejšia dekorácia malého sveta sa rozpadne nad kolískou kolísky šťastnej matky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *